| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |