| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 09 |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 6 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Deelnummer | MS27497T08B35SA |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 100 |
| Standaardspanning | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactgrootte | 16 |
| Beëindigingsgrootte | 20 |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Finsh | Olive Green Cadmium |