| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Geslacht | Rechte stop |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |