| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Coax |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |