| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Contacttype | Krimpen |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Huidige beoordeling | 60 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Type aansluiting | Smal flensvat. |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 4 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |