| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Aantal contacten | 13 |
|---|---|
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Shell-grootte | 11 |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |