| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Aantal contacten | 11 |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-grootte | 19 |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Verpakking |