| Aantal contacten | 85 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Geslacht | Voor- en wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 37 |
| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Contacttype | Krimpen |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Huidige beoordeling | 60 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 22 |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |