| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Contacttype | Krimpen |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Type aansluiting | Rack en paneel |
|---|---|
| Contactweerstand | 20mΩ |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van het draad van de koppelnoot | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 11-35 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Aantal contacten | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Montage-type | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |