| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Contacttype | Korte PCB-staart |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | cirkel |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 33 |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Aantal contacten | 55 |
| Huidige rating | 5A/10A |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 09-98 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |