| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 31 |
| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |