| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Neem contact op met Plateren | Goud |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 12 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Accessoires | Nylon touw en ooglet |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging | Draad |
| Shell-grootte | 15 |