| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 13-03 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell -maat | 13 |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Verpakking voor het ophangen van de wand |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | 12 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |