| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Grootte van de schelp | 18 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 66 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |