| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Geslacht | Voor- en wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 37 |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Rack en paneel |
|---|---|
| Contactweerstand | 20mΩ |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van het draad van de koppelnoot | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige rating | 7 A |