| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| toebehoren | Nieuwe noten |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 22 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 32 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |