| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Type aansluiting | Stof kap |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Hoofdstuk van het vat |
| Beëindiging | Draad |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Shell -maat | 16 |
| Onderdeelnummer | PTB-16-26S |
| Aantal contacten | 26 |
| Geslacht | Via schotaansluiting |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 13 |
|---|---|
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Shell-grootte | 11 |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 3 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7.5A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Lang PC staartspeld |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 100 |
| Categorie | Cirkelschakelaars |
| Reeks | D38999 Serie III |
| Contactgrootte | 22 |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Contacttype | Krimpen |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |