| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 6 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Deelnummer | MS27497T08B35SA |
| Contacttype | Korte PCB-staart |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 32 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 18 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |