| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Type aansluiting | Stof kap |
|---|---|
| Afmaken. | Olijfgroen cadmium |
| Accessoires | Roestvrij staal touw en ring |
| Type | Hoofdstuk van het vat |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal contacten | 85 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Categorie | Cirkelschakelaars |
|---|---|
| Het schatten Stroom | 7.5 A |
| Vibratie | 10~500Hz, versnelling 98 M/s2 |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Type | Voor het opstellen van een verpakking met een vierkante flenster |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7.5 A |