| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 3 |
| Contacttype | Krimp |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | cirkel |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactplating | Goud |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Finsh | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type | Smal flensvat |
| Reeks | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende bepalingen: |
| Huidige rating | 7.5A |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |