| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Type connector | Circulaire |
|---|---|
| Contacttype | Krimpen |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Steek |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| toebehoren | Nieuwe noten |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |