| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 3 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7.5A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 85 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |