| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 3 |
| Contacttype | Krimp |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | cirkel |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 13-03 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell -maat | 13 |
| Aantal contacten | 3 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7.5A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle voor konfytnoten |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 5A |
| Koppelnootplating | Nikkel |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| toebehoren | Nieuwe noten |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |