| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Geplateerd goud |
| Type aansluiting | rechthoekige door het gat gedrukte circuitbordconnectoren |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 51 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| het koppelen cycli | 500 |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Paringscycli | 500 |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 3A |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Deelnummer | J30J-37ZK-G |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 32 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 18 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Type aansluiting | cirkel |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| MIL Spec | J30J |
| Paringscycli | 500 |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |