| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Montage-type | Krimp |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | van roestvrij staal |
| Geslacht | Hermetische receptacle |
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | J29M |
| Huidige rating | 3 A |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Nummer van contactpersoon | 21 |
| Tussenvoegselregeling | 09-98 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| het koppelen cycli | 500 |
| Koppelnootplating | Nikkel |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Koppelingsnoot | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |