| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | MWDM/Micro-D |
| Nummer van contactpersoon | 51 |
| Huidige rating | 3A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Paringscycli | 500 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Type aansluiting | Verpakking |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 21 |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Deelnummer | J30JM-21ZKSP |
| Finsh | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type | Smal flensvat |
| Reeks | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende bepalingen: |
| Huidige rating | 7.5A |