| Aantal contacten | 21 |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 11-35 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Aantal contacten | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Montage-type | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Micro-D |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Geslacht | Steek |