| Finsh | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type | Smal flensvat |
| Reeks | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende bepalingen: |
| Huidige rating | 7.5A |
| Geslacht | Een rechthoekig vat |
|---|---|
| Huidige rating | 3A |
| Finse taal | Nikkel |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Lengte van Kabel | 30 cm |
|---|---|
| Contactmateriaal | J30J-9TJ |
| Geslacht | Steek |
| Huidige rating | 5A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Standaardspanning | 800V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 74 |
| Huidige rating | 3A |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |