| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Aantal contacten | 32 |
|---|---|
| Geslacht | Plug met rechte kabelklem |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Naam van het product | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Standaardspanning | 800 V |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Type aansluiting | J14 |
| Beëindigingstype | Soldeer |
| Naam van het product | J14F-36TK |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Schelp van de connector | Aluminium |
| Huidige beoordeling | 20a |
| Bedrijfstemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Serie | Y16 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Tussenvoegselregeling | 17-42 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Contacttype | Soldeer |
| Schelp van de connector | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |