| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Paringscycli | 500 |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |
| Shell Size | 08 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Gender | Jam Nut Receptacle |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Number of Contacts | 4 |
| Contacttype | Quadrax PCB-contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Nummer van contactpersoon | 4 |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 13-03 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell -maat | 13 |