| Huidige rating | 5A/10A |
|---|---|
| Aantal contacten | 7 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 11 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 24 |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Reeks | Y50DX |
|---|---|
| Geslacht | Verpakking |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Geslacht | Rechte stop |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beëindigingstype | Soldeersel |
| Kabellengte | Op maat |
| Huidige rating | 1A |