| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Reeks | DN6 |
| Type | Steek |
| Categorie | Miniatuur cirkelvormige verbindingen |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Geplooid |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55 ~ +125 °C |
|---|---|
| Het schatten Stroom | 7.5 A |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Categorie | Cirkelschakelaars |
| Vibratie | 10~500Hz, versnelling 98 M/s2 |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 ~ +125 °C |
| Categorie | Cirkelschakelaars |
| Vibratie | 10~500Hz, versnelling 98 M/s2 |
| Reeks | M85049 |