| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
|---|---|
| Finsh | Aluminium eleveless nikkel |
| Onderdeelnummer | Y57B-2401ZB4 |
| Type | Verpakking |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Nummer van contactpersoon | 1 |
|---|---|
| Categorie | D38999 serie met HDMI |
| Reeks | D38999/8D |
| Contacttype | HDMI |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Aantal contacten | 26 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type aansluiting | Rechte stop |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
| Grootte van de schelp | 14 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Geslacht | STR |
| Naam van het product | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Aanhangsel | klem |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |