| Schelpmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 22 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 32 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Serie | Y50EX |
| Geslacht | Verpakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Bedrijfstemperatuur | -55℃ tot +175℃ |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Aantal contacten | 24 |
| Schelp van de connector | Aluminium |
| Geslacht | Verpakking |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | J14 |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 3A |
| Geslacht | Vrouwelijke RJ45 |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Beëindigingsmethode | Soldeer |
| Type aansluiting | RJ45 |
| Naam van het product | RJ45-circulaire aansluitingen |
| Vlakken | SMF-28, OM3, OM4, OM5 |
|---|---|
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
| Type kabel | Single-mode, Multi-mode |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |