| Type aansluiting | Circulaire connector |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Standaardspanning | 800V |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Aantal contacten | 20 |
| Contactplating | Goud |
| Productnaam | J14 aansluiting |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactgrootte | 16 |
| Beëindigingsgrootte | 20 |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Nummer van contactpersoon | 22 |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Deelnummer | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 6 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Finse taal | Nikkel |
|---|---|
| Geslacht | Afdichtingsplug |
| Deelnummer | J29M-15TJH |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Nummer van contactpersoon | 15 |