| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
|---|---|
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 5A/10A |
| Reeks | Y50EP |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Afmaken. | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | Stof kap |
| Type | Steekkap |
| Accessoires | Geplateerd goud |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Type | Steek |
|---|---|
| Vibratie | Functionele trillingen: 15 tot 2000 Hz, Power Spectral Density Of 0.126g^2/Hz, 6-uurs Duur Duur Vibr |
| Duurzaamheid | 500 cycli |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150°C |
| Contacttype | Standaard 8# RF-contacten |
| Standaardspanning | J30-15TJL |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Huidige rating | 5A |
| Geslacht | Vergaarbak |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Deelnummer | YPM4-19-2K6 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Huidige rating | 7.5A |
| Schelp van de connector | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |