| Reeks | XCD |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Huidige rating | 5A/10A |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Grootte van de schelp | 36 |
| Lengte van Kabel | 30 cm |
|---|---|
| Contactmateriaal | J30J-9TJ |
| Geslacht | Steek |
| Huidige rating | 5A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Deelnummer | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verwerkt. |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Reeks | Y50DX |
| Reeks | D38999 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150°C |
| Deelnummer | D38999/25FA98PNH |
| Categorie | Rechte stop |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Reeks | YL11 |
|---|---|
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Deelnummer | YL11H26N1007K21 |
| Contacttype | Soldeer |
| Materiaal | Aluminium |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | Rechte stop |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte van de schelp | 24 |
| Huidige rating | 5A/10A |