| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 3 |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Naam van het product | J14F-27TJ |
| Beëindigingstype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -55° ̊+125° |
| Contactplating | Goud |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactplating | Goud |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
|---|---|
| Deelnummer | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Categorie | Coaxkabel |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Isolatiekleur | rood |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| toebehoren | klem |
| Huidige rating | 5A/10A |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Materiaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Micro-D |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Geslacht | Steek |