| Schelp van de connector | geanodiseerde zwarte |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Reeks | Y50X |
| Aantal contacten | 10 |
| Reeks | Y11P |
|---|---|
| Deelnummer | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verwerkt. |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Type connector | Circulaire elektrische connector |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Geslacht | Plug met rechte EMI/RFI -backshell |
| Huidige beoordeling | 20a |
| Schelp van de connector | Aluminium |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Contacttype | Krimpen |
| Bedrijfstemperatuur | -55℃ tot +175℃ |
| Geslacht | plug |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMA18T4Z1P40+YM18AP01 |
| Contacttype | Soldeer |
| Geslacht | Stop met rechte kabelklem |
| Bedrijfstemperatuur | -55℃ tot +175℃ |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |