| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Samengesteld |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 10 |
| Type connector | plug |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Aantal contacten | 11 |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-grootte | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |