| Aantal contacten | 13 |
|---|---|
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Shell-grootte | 11 |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 12 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |