| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 37 |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Soldeer |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |