| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |