| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Nummer van contactpersoon | 22 |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |