| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Contacttype | Korte PCB-staart |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Shell -maat | 23 |
|---|---|
| Serie | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Contact opnemen | Goud |
| Finsh | Passivated roestvrij staal |