| Type aansluiting | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Krimp |
| Koppelingsnoot | Aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 12 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Onderdeelnummer | M85049/90-25W |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 25 |
| Producttype | Verbindingsbackshell |
| Hoek en profiel | 90°, rotatiecouplage |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Type kabel | Single-mode, Multi-mode |
|---|---|
| Het Verlies van de schakelaarterugkeer | ≥ 50 dB |
| Afwerking van de aansluiting | Gepolijst, ongepolijst |
| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
| Het Verlies van de schakelaartoevoeging | ≤ 0,2 dB |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Huidige rating | 7.5 A |