| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Deelnummer | MS27508E10B35P |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 6 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Deelnummer | MS27497T08B35SA |
| Contacttype | Korte PCB-staart |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contactgrootte | 16 |
| Beëindigingsgrootte | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Accessoires | Nylon touw en ooglet |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging | Draad |
| Shell-grootte | 15 |