| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Type | Spanningsverlichtingsklem |
| Afmaken. | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 11-05 |
| Aantal contacten | 5 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |