| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Coax |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |