| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |